Co według Ciebie jest najważniejsze aby mógł się odbyć kontakt między dwójką ludzi? Jaki ten kontakt powinien być? O czym chciałabyś porozmawiać? A może masz jakieś pytania lub coś było niejasne w którymś moim artykule? Załóżmy, ze czytałaś opis kategorii bloga lub zakładkę „o mnie”, w związku z tym może chcesz się podzielić własnymi doświadczeniami?

Może wręcz przeciwnie, znalazłaś coś godnego naśladowania, jakąś drobinkę inspiracji, którą wcielisz w swoje życie. Napisz mi proszę o tym!

A może masz jakąś ciekawą propozycję współpracy? Może mogłybyśmy poprowadzić razem jakieś warsztaty?

Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania, pisz śmiało! Postaram się odpowiedzieć na każde z nich. Po pierwsze, można do mnie napisać poprzez formularz kontaktowy:Po drugie, możesz się zapisać na mój Newsletter. Jeśli masz ochotę otrzymywać ode mnie listy, zapraszam! Nie będę pisać często, ponieważ szanuję Twój czas. W Pozytywniku postaram się wspierać Cię w codziennym dbaniu o siebie i Twoje dobre samopoczucie. Bo nawet mała drobinka szczęścia i wdzięczności odnaleziona każdego dnia zaprocentuje zupełnie innym życiem!Po trzecie, zawsze możesz mnie znaleźć w Social Mediach. Jeśli wolisz odezwać się na Instagramie, to zapraszam! Tam jestem najczęściej. Będzie mi bardzo miło usłyszeć od Ciebie choć kilka słów! Jeśli spędzasz czas raczej na Facebooku, to ten blog ma tam swój fanpage. Kliknij na górze strony w menu social mediów. Wybierz formę najbardziej Ci odpowiadającą.

Uczyń kontakt między nami możliwym!