wyzwania rozwojowe

Trening uważności październik 2019

W październiku nieco zmieniłam formułę w porównaniu do poprzedniej. Tym razem postawiłam na trening uważności a nie wyzwania. Skupiliśmy się na budowaniu różnorodnych umiejętności związanych z medytacją. Całość podzieliłam na moduły i tak jak poprzednio były artykuły, nagrania medytacji, był Uważnik i ćwiczenia. Ale nowością był mój pierwszy life w życiu. Tym razem nie robiłam spotkań na żywo. Całość była bardziej uporządkowana i krótsza, mam więc wrażenie że więcej osób wyciągnęło z tych spotkań wiedzę. Zamiast miesięcznego wyzwania, tygodniowe spotkanie na dedykowanej grupie FB. Zapisało się mnóstwo ludzi, aktywnie pracowało na materiałach około piętnastu osób.

Jestem szczęśliwa, ze odważyłam się na moje pierwsze w życiu, wystąpienie na żywo.

Wyzwanie medytacyjne sierpień 2019

W moim pierwszym wyzwaniu wzięło udział 33 osoby, z zapisanych sześćdziesięciu. Opublikowałam 3 moduły, z trzema artykułami, czterema medytacjami i zeszytem ćwiczeń, wspomagającym wprowadzanie nawyku medytacji. Odbyły się trzy zaplanowane medytacje kierowane w DOM EQ, przyszło na nie czworo ludzi.

Nie opublikowałam czwartego modułu, ale lekcje z niego pojawią się na blogu.

Serdecznie Ci dziękuję za obecność, za miłe słowa za kulisami, za wsparcie. Cieszę się, że poznałam niektórych z Was na żywo. Było mi bardzo miło wymienić się z Tobą przemyśleniami na temat uważności, medytacji i jej różnorodnych form. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych wyzwaniach, webinarach i kursach.

W tym momencie nie ma żadnych interesujących Cię wyzwań i treningów? Przejrzyj zakładkę z projektami rozwojowymi. Jeśli chcesz być na bieżąco i dostawać najświeższe informacje, obserwuj mnie na Instagramie lub zapisz się na Newsletter.